Havadan Fotoğraf ve Film Çekimi
KAMERA ARKASI HAKKIMIZDA EKİPMAN
 

 
 

Anasayfa

Havadan Fotoğraf

Havadan Film

Sorular-cevaplar

Referanslar

İletişim

 
2009 yılında Kanal 9 ve Business Channel'da yayınlanmıştır. 2006 yılında orta format digital fotoğraf makinelerini ekipman listesine eklemiştir.2007 yılında hava fotoğrafçılığında çok farklı bir bakış açısı yakalamak için yerden kumandalı hava araçlarını araştırmış,2008 yılında  Aircam Production'u kurumsallaştırıp 3 adet endüstriyel tip yerden kumandalı helikopteri ve ciroskop stabilatörlü kamera modüllerinide ekipmanları arasına almıştır.
Stüdyo ekipmanlarının (full frame dslr) bu helikopterlere aplikasyonu sonucunda sektöründe benzersiz kalitede fotoğraf karelerini Türkiye içerisinde ilk alan kurumsal firma olmuştur.Son 3 yıl içerisince Aircam Production,Osman Rahmi Fotoğrafçılık ile hava çekimlerinde 50 den fazla ulusal firmaya başarı ile hizmet vermiştir.Daha çok butik ve kreatif çözümler üretmeyi ve iş üretiminde üretimin çok büyük bir kısmını kendi bünyesinde üretmeyi hedeflemiştir.
2009 yılında yüksek çözünürlüklü hdr 360 mekan ve ürün fotoğrafçılığı konusunda ar-ge lerini başlatmış,3d modelleme ve flash programlama deneyimi ile  2011 yılında çalışmalarını sanaltur.info.tr ve 360obje.com resmi sitelerinde yayına başlatmıştır
1988 yılından bu yana amatör fotoğrafçılık ve grafik tasarım hayatının ayrılmaz bir parçası olan Osman Rahmi Özgen,1989 tarihinde Amiga  500 ile grafik tasarım ve 3d modelleme hobilerine başladı.Imagine,Turbo Silver,Deluxe Paint gibi 3d ve 2d grafik programlarında,amos,c ve visual basic programlamada yıllarca hobi amaçlı çalıştı.Birkaç tv yayın firmasında video grafik montaj denemesinden sonra çalışmalarını profesyonel hayata geçirmeye karar verdi.2000 yılında Osman Rahmi Fotoğrafçılığı ardından 2001 yılında fotoğrafı oluşturan üç temel rengi (red,green,blue)firma ismi olarak benimsemiş ve RGB Ajans’ı kurup profesyonel iş hayatına başlamıştır. RGB Ajans özellikle teknik yapıda büyüyen,üretimlerini kendi ekip ve ekipmanları ile üretmeyi hedeflemiştir. RGB Ajans reklam tanıtım fotoğrafçılığı dalında uzmanlaşmış, yatırım,ar-ge ve çözümlerini bu konuda yoğunlaştırmıştır.
   
 

 
HİZMETLER FOTOĞRAF GALERİLER 
 
FİRMA HAKKINDA

İLETİŞİM

 
             

Hürriyet Mahallesi 5113 Sokak No:24-26

osmanrahmi@rgbajans.com.tr

GSM: 0544 880 00 31

TEL: (0232) 781 19 17
FİRMAMIZ TÜRKİYE'NİN TÜM BÖLGELERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

EKİPMAN

© 2008 Aircam Production, Ltd. All Rights Reserved. Valid CSS | XHTML
AircamProduction web sitesine ait metinlerin ve fotoğrafların kullanım hakları telif hakları kapsamında site ve firma sahiplerine aittir.İzinsiz kullanılamaz